Nu kan ejendrøm endelig præsentere dig for én af de populære villaer på P. Schous Vej. Området er i sær populært grundet den gode beliggenhed, tæt på alt hvad børnefamilien drømmer om. Dertil har villaen en utrolig nem og overkommelig have, som behager den moderne og travle familie. Tilhørende villaen er carport og redskabsrum.
Indretningen er moderne og praktisk. Her er der 2 store børneværelser i en afdeling for sig. Dertil er der eget badeværelse og bryggers. En praktisk afdeling, hvor børn i alle aldre kan opholde sig.
Køkkenet er flot moderniseret, og fremtræder i gode og tidløse materialer. Herfra har man direkte udgang til terrassen og haven.
På den anden side af væggen, finder man en hyggelig og stor opholdsstue. Her er der både plads til spisestuen, samt tv-stue. De store vinduespartier sørger for at der er et fantastisk lysindfald, som giver masser af rummelighed.
I forældreafdelingen har man en dejlig soveværelse, hvortil man har eget badeværelse og walk-in – her har man tidligere haft gæsteentré, hvor denne indgang er lukket og omdannet til forældreafdeling.
Hele loftrummet er isoleret og omdannet til legerum eller opbevaringsrum. Her er masser af plads til den store familie, der har behov for god opbevaring eller alternative indretningsmuligheder.
ejendrøm er klar til at fremvise, når du har tid! Kontakt os allerede i dag – vi ses!