FULDMURET VILLA MED 4 BØRNEVÆRELSER OG MED JORDVARME
Nu kan ejendrøm præsentere dette fantastiske familiehjem. Her er masser af plads til den store børnefamilie, eller parret der blot har brug for plads. Dette hjem er renoveret, og byder på en masse unikke løsninger, som vil få enhver til at spærre øjnene op!
Det bør nævnes at du her får bl.a. jordvarme, en fuldmuret villa samt en renoveret villa fra 2018.
Villaen har en stor og lukket have. Her er der i alt 1065 m2. hvilket betyder at der er masser af plads til ungernes leg. Dertil er der en stor garage på 50 m2 m. elport. Perfekt til gør-det-selv-manden, til bilen eller som træningslokale. Indretningen er helt unik for denne tid, idet man har en forældre- og børneafdeling. Indretningen byder på et stort og rummeligt bryggers. Her er god plads til mange af de praktiske opgaver i hjemmet, såsom tøjvask.
Fra bryggerset finder du forældreafdelingen som består af et stort soveværelse med masser af skabsplads. Dertil er der et rummeligt badeværelse med bruseniche. Ydermere et godt værelse/kontor.
“Hjertet” og samlingspunktet, er det åbne køkken/alrum og stue i et. Et helt fantastisk rum, hvor der er plads til hele familien. Stuen er møbleringsvenlig og hyggelig – herfra kan udsigten til den store have nydes i fulde drag.
I børneafdelingen er der 3 store børneværelser med faste skabe.
Dette hjem skal opleves, så kontakt allerede ejendrøm i dag for mere information – vi ses!