Hej, har du brug for hjælp? Menuen til venstre er din vejviser, mens søgefeltet herunder hurtigt kan få dig videre.
Nyhed
Forside / ejendomme / Villa / PRISVENLIG EJENDOM MED HHV. 140 OG 250 KVM. UDHUSBYGNING
Gørdingvej 59, Jernvedlund, 6771 Gredstedbro
Galleri
Kort
Plantegning
Villa
PRISVENLIG EJENDOM MED HHV. 140 OG 250 KVM. UDHUSBYGNING
Med åbne marker og natur som din nærmest nabo, finder du dette hyggelige hjem på Gørdingvej 59. Villaen er for dig der ønsker fredelige omgivelser, samt gode udhusbygninger til opbevaring, værksted eller lignende. Villaen er løbende moderniseret, hvortil der stadig er mulighed for at sætte sit eget præg. Villaen er opvarmet på et luft-til-vand varmepumpe.
Villaen har en overkommelig grund, med et utal af muligheder. Her er rig mulighed for dyrehold, hobbyer eller ungernes evindelige leg.
Indretningen byder på en entré, som forbinder villaen. Herfra er der adgang til køkkenet, som er pænt og præsentabel. Derudover er der fra entréen adgang til den store opholdsstue, hvor de mange vinduespartier, sikrer et godt lysindfald.
I stueplanen er der et rummeligt soveværelse, samt badeværelse m.badekar.
1. salen byder på 2 regulære værelser, som nuværende ejer har renoveret i lyse og tidløse materialer. I sammenhæng til villaen, er der en god stald, samt carport.
Vi er klar til at byde dig indenfor, så kontakt os allerede i dag for en fremvisning! Vi ses!